Locaties

Het bezoekadres van Tragel Zorg is:

 

TERNEUZEN:

Axelsestraat 210

4537 AX Terneuzen

Postbus 1026

4530 GA Terneuzen

Tel.   +31 (0)115 - 685 535

Fax.  +31 (0)115 - 685 539

 

CLINGE:

Sterredreef 50

4567 BL  Clinge

Tel. +31 (0)114 - 382000

E-mail:  info@tragelzorg.nl

Hieronder vindt u een lijst met alle locaties. Klik op een locatie voor de contactinformatie.

Restaurant 't Palet

Sterredreef 50
4567 BL
Clinge
0114-382303
palet@tragelzorg.nl

A. de Grotestraat 23

A. de Grotestraat 23
4562 BJ
Hulst
0114-316987
adegrotestraat@tragelzorg.nl

Afdeling Groen/ De Kas (Tragel Shop)

Hoevedreef 2
4567 EC
Clinge
0114-382152
tragelshopkasclinge@tragelzorg.nl

Asschepoort 2a

Asschepoort 2a
4561 DZ
Hulst
0114-322892
asschepoort@tragelzorg.nl

Asschepoort 2b

Asschepoort 2b
4561 DZ
Hulst
0114-322712
assche2b@tragelzorg.nl

Assestraat 1 t/m 13 (Appartementen)

Assestraat 1 t/m 13
4561 GV
Hulst
0114-372158
assestraat1-13@tragelzorg.nl

Assestraat 2

Assestraat 2
4561 GV
Hulst
0114-372152
assestraat2@tragelzorg.nl

Assestraat 31 t/m 41 (Appartementen)

Assestraat 31 t/m 41
4561 GV
Hulst
0114-372157
assestraat31-41@tragelzorg.nl

Assestraat 4

Assestraat 4
4561 GV
Hulst
0114-372154
assestraat4@tragelzorg.nl

Assestraat 43

Assestraat 43
4561 GV
Hulst
0114-372155
assestraatdb@tragelzorg.nl

Assestraat 6

Assestraat 6
4561 GV
Hulst
0114-372156
assestraat6@tragelzorg.nl

Atelier De Schelp (Tragel Shop)

Raadhuisplein 9
4501 BG
Oostburg
0117-440657
atdeschelp@tragelzorg.nl

Babbelaar

Hofplein 1
4567 EB
Clinge
0114-382135

Bachlaan 3

Bachlaan 3
4561 VA
Hulst
0114-316025
bachlaan3@tragelzorg.nl

Bachlaan 5-7

Bachlaan 5-7
4561 VA
Hulst
0114-370288
bachlaan@tragelzorg.nl

Basaltpromenade 6

Basaltpromenade 6
4533 CB
Terneuzen
0115-648909
basalt6@tragelzorg.nl

Basaltpromenade 8

Basaltpromenade 8
4533 CB
Terneuzen
0115-615051
basalt8@tragelzorg.nl

Kinderboerderij Cantecleerhoeve

Hoevedreef 2
4567 EC
Clinge
0114-382150
kinderboerderijclinge@tragelzorg.nl

Klusgroep

Hoevedreef 4
4567 EC
Clinge
0114-382213
Klusgroep@tragelzorg.nl

Brinkdreef 10

Brinkdreef 10
4567 EA
Clinge
0114-382010
brinkdreef10@tragelzorg.nl

Brinkdreef 12

Brinkdreef 12
4567 EA
Clinge
0114-382012
brinkdreef12@tragelzorg.nl

Brinkdreef 5

Brinkdreef 5
4567 EA
Clinge
0114-382005
brinkdreef5@tragelzorg.nl

Columbuslaan 11

Columbuslaan 11
4562 AM
Hulst
0114-371421
columbuslaan11@tragelzorg.nl

Columbuslaan 12

Columbuslaan 12
4562 AM
Hulst
0114-371418
columbuslaan12@tragelzorg.nl

Columbuslaan 9

Columbuslaan 9
4562 AM
Hulst
0114-371420
columbuslaan9@tragelzorg.nl

De Dagboog (Tragel Shop)

Zuidlandstraat 25
4532 CH
Terneuzen
0115-695405
dagboog@tragelzorg.nl

De Leest (drukkerij/papiervernietiging/productie)

Azieweg 6
4561 PC
Hulst
0114-317024
deleest@tragelzorg.nl

De Schelp (Tragel Shop)

Mariahoevestraat 2
4501 EG
Oostburg
0117-453210
schelp@tragelzorg.nl

De Tjasker

Molenstraat 1
4543 CM
Zaamslag
0115-431636
tjasker@tragelzorg.nl

Eeckenstein (Tragel Shop)

Visserijstraat 1
4564 BK
St. Jansteen
0114-313698
eeckenstein@tragelzorg.nl

Hofplein 2

Hofplein 2
4567 EB
Clinge
0114-382360
hofplein2@tragelzorg.nl

Hofplein 3

Hofplein 3
4567 EB
Clinge
0114-382368
hofplein3@tragelzorg.nl

Hofplein 4

Hofplein 4
4567 EB
Clinge
0114-382361
hofplein4@tragelzorg.nl

Hofplein 5

Hofplein 5
4567 EB
Clinge
0114-382369
hofplein5@tragelzorg.nl

Hofplein 6

Hofplein 6
4567 EB
Clinge
0114-382366
hofplein6@tragelzorg.nl

Hofplein 8

Hofplein 8
4567 EB
Clinge
0114-382367
hofplein8@tragelzorg.nl

Houtatelier (Tragel Shop)

Stationsstraat 7
4571 LA
Axel
0115-530772
houtatelier@tragelzorg.nl

Iepenlaan 4

Iepenlaan 4
4537 TC
Terneuzen
0115-649026
iepenlaan@tragelzorg.nl

Iepenlaan 8

Iepenlaan 8
4537 TC
Terneuzen
0115-648153
iepenlaan8@tragelzorg.nl

Inghelosenberghe 22-24-26

Inghelosenberghe 22-24-26
4564 DH
St. Jansteen
0114-320362
inghelosenberghe@tragelzorg.nl

Kapelledreef 15

Kapelledreef 15
4567 BK
Clinge
0114-382370
kapelledreef15@tragelzorg.nl

Brinkdreef 26

Brinkdreef 26
4567 BK
Clinge
0114-382372
brinkdreef26@tragelzorg.nl

Kastanjelaan 9-11-13

Kastanjelaan 9-11-13
4564 GB
St. Jansteen
0114-316742
kastanjelaan@tragelzorg.nl

Kinderboerderij Terneuzen

Evertsenlaan 88
4535 AD
Terneuzen
0115-617462
kinderboerderijterneuzen@tragelzorg.nl

Kon. Julianastraat 39

Kon. Julianastraat 39
4567 CA
Clinge
0114-310835
julianastraat@tragelzorg.nl

Larixstraat 12

Larixstraat 12
4537 VK
Terneuzen
0115-648201
larixstraat12@tragelzorg.nl

Larixstraat 16

Larixstraat 16
4537 VK
Terneuzen
0115-648494
larixstraat16@tragelzorg.nl

Nassaustraat 10-12

Nassaustraat 10-12
4532 AH
Terneuzen
0115-611399
nassaustraat10@tragelzorg.nl nassaustraat12@tragelzorg.nl

Paardenmarkt 22-24

Paardenmarkt 22
4561 CW
Hulst
0114-310778
paardenmarkt@tragelzorg.nl

Pallapper (ACO)

Sterredreef 27
4567 BL
Clinge
0114-382125
pallaperaco@tragelzorg.nl

Pallapper OGP

Sterredreef 27
4567 BL
Clinge
0114-382337
pallaperogp@tragelzorg.nl

Polderzicht 1 / 2 / 3

Hoevedreef 5
4567 EC
Clinge
0114-382237 / 0114 -382238 / 0114 - 382239
polderzicht1@tragelzorg.nl - polderzicht2@tragelzorg.nl - polderzicht3@tragelzorg.nl

Poolster 23a

Poolster 23a
4501 GP
Oostburg
0117-440705
poolster@tragelzorg.nl

Regenboogschool (BSO)

Leeuwenlaan 19
4532 AC
Terneuzen
0115-696816
vliegertjes@tragelzorg.nl

Regulus 2-4

Regulus 2-4
4501 GV
Oostburg
0117-451054
regulus@tragelzorg.nl

Scheldebalkon 2

Scheldebalkon 2
4533 CA
Terneuzen
0115-648569
scheldebalkon2@tragelzorg.nl

Scheldebalkon 4

Scheldebalkon 4
4533 CA
Terneuzen
0115-648572
scheldebalkon4@tragelzorg.nl

Stanleystraat 13

Stanleystraat 13
4562 AT
Hulst
0114-321820
stanleystraat13@tragelzorg.nl

Stanleystraat 15

Stanleystraat 15
4562 AT
Hulst
0114-319835
stanleystraat15@tragelzorg.nl

Sterredreef 10 / 12

Sterredreef 10
4567 BL
Clinge
0114-382362 / 0114 - 382363
sterredreef10-12@tragelzorg.nl

Sterredreef 13

Sterredreef 13
4567 BL
Clinge
0114-313759

Sterredreef 14

Sterredreef 14
4567 BL
Clinge
0114-382364
sterredreef14-16@tragelzorg.nl

Sterredreef 16

Sterredreef 16
4567 BL
Clinge
0114-382365
sterredreef14-16@tragelzorg.nl

Sterredreef 21

Sterredreef 21
4567 BL
Clinge
0114-312313

Sterredreef 25

Sterredreef 21
4567 BL
Clinge
0114-382025
sterredreef25@tragelzorg.nl

Sterredreef 29

Sterredreef 29
4567 BL
Clinge
0114-382029
sterredreef 29@tragelzorg.nl

Sterredreef 31

Sterredreef 31
4567 BL
Clinge
0114-382031
sterredreef31@tragelzorg.nl

Sterredreef 33

Sterredreef 33
4567 BW
Clinge
0114-382033
sterredreef33@tragelzorg.nl

Sterredreef 35

Sterredreef 35
4567 BW
Clinge
0114-382035
sterredreef35@tragelzorg.nl

Sterredreef 37

Sterredreef 37
4567 BW
Clinge
0114-382037
sterredreef37@tragelzorg.nl

Sterredreef 38

Sterredreef 38
4567 BW
Clinge
0114-382371
sterredreef38@tragelzorg.nl

Sterredreef 39

Sterredreef 39
4567 BW
Clinge
0114-382039
sterredreef39@tragelzorg.nl

Sterredreef 5

Sterredreef 5
4567 BL
Clinge
0114-382376
sterredreef5-7@tragelzorg.nl

Sterredreef 7

Sterredreef 7
4567 BL
Clinge
0114-382377
sterredreef7@tragelzorg.nl

't Labyrint - 3

Hoevedreef 1
4567 EC
Clinge
0114-382383
labyrint3@tragelzorg.nl

't Labyrint - 4

Hoevedreef 1
4567 EC
Clinge
0114-382384
labyrint4@tragelzorg.nl

't Labyrint - 5

Hoevedreef 1
4567 EC
Clinge
0114-382385
labyrint5@tragelzorg.nl

t Labyrint - 6

Hoevedreef 1
4567 EC
Clinge
0114-382386
labyrint6@tragelzorg.nl

Vijverzicht 1

Brinkdreef 2
4567 EA
Clinge
0114-382241
vijverzicht1@tragelzorg.nl

Vijverzicht 2

Brinkdreef 2
4567 EA
Clinge
0114-382242
vijverzicht2@tragelzorg.nl

Vijverzicht 4

Brinkdreef 2
4567 EA
Clinge
0114-382244
vijverzicht4@tragelzorg.nl

Vijverzicht 5

Brinkdreef 2
4567 EA
Clinge
0114-382245
vijverzicht5@tragelzorg.nl

Scanshop Terneuzen

Axelsestraat 46
4537 AK
Terneuzen
0115-683420
scanshopterneuzen@tragelzorg.nl

Zomerstraat 16

Zomerstraat 16
4561 CE
Hulst
0114-310852
zomerstraat@tragelzorg.nl

Weekend vakantiegroep

Nobelhof 1
4567 BL
Clinge
0114-382331
weekend-vakantie@tragelzorg.nl

Houtenkwartier

Houtenkwartier
4561 AA
Hulst
0114 - 312185
houtenkwartier@tragelzorg.nl

Kerkstraat 44-46

Kerkstraat 44-46
4567 BL
Clinge
0114-314956
kerkstraat@tragelzorg.nl

't Labyrint

Hoevedreef 1
4567 EC
Clinge
0114-382381
labyrint1@tragelzorg.nl

't Labyrint 2

Hoevedreef 1
4567 EC
Clinge
0114-382382
labyrint2@tragelzorg.nl

Amberboom (appartementen)

Amberboomstraat 15
4537 XA
Terneuzen
06- 247295697
amberboomstraat3-37@tragelzorg.nl / amberboomstraat39-61@tragelzorg.nl

Vijverzicht 3

Brinkdreef 2
4567 EA
Clinge
0114382243
vijverzicht@tragelzorg.nl